نمایندگی نوافیما NUOVA FIMA
شرکت نوافیما ایتالیا با سابقه ای بیش از ۵۰ سال در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری از جمله گیج های فشار و دما،گیج های اختلاف فشار،ترانسمیتر های فشار، سوئیچ های فشار و دما و سایر تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق سهم بسزایی را در صنعت دنیا دارد.

این شرکت با تیم مهندسی خلاق و فعال سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و با رقابتی ترین قیمت توانسته است در بیشترین صنعت های دنیا جمله من جمله صنایع نفتی و گازی، صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی و … نقش فعالی داشته باشد.

شرکت دقیق فرایند کنترل نماینده رسمی برند نوافیما در ایران توانسته است با بیش از ۸ سال با استفاده از انبار موجود این تجهیزات بصورت تحویل فوری این کالاها در خدمت صنعتگران محترم باشد.

نمایندگی ویلاک VEELOK
کمپانی VERTEX تایوان، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات ابزار دقیق شامل انواع تیوب فیتینگ، اتصالات ابزار دقیق، شیرهای سوزنی، شیرهای توپی، شیرهای اطمینان، شیرهای یکطرفه ( چک والو )، منیفولدها و . . . با فشار ۶۰۰۰ psi و ۱۰۰۰۰ psi در دنیا بوده و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا تولید کرده و بیش از ۱۰ سال نیز در صنایع مختلف کشور اعم از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و نظامی بکار رفته و از سابقه ی درخشانی برخوردار می باشد.
محصولات ویلاک VEELOK از نظر کیفیت با برندهای معتبر دنیا از جمله Parker و swagelok برابری داشته و از نظر قیمت و در دسترس بودن نیز در ایران مقام اول را دارد. در حال حاضر شرکت دقیق فرآیند کنترل نماینده انحصاری Veelok در خاورمیانه می باشد و برند Veelok با تلاش مهند‏سان مجرب شرکت دقیق فرایند کنترل در وندور لیست صنایع مختلف ثبت گردیده است و کیفیت آن برای صنایع مختلف نفت و گازپتروشیمی ثابت گردیده است. محصولات ویلاک شامل کلیه اتصالات ابزار دقیق از جنس S.S. 36 Acc. NACE MR075 ، شیرهای سوزنی، چک والو، شیر اطمینان، سایز از ۱ تا ۱/۱۶ اینچ می باشد. همچنین انواع منیفولد والو ۲ راهه تا ۵ راهه نیز موجود می باشد.فشار کاری اتصالات و شیرهای سوزنی و چک والو های ویلاک تا ۱۰٫۰۰۰ psi می باشد.

شرکت دقیق فرایند کنترل با در اختیار داشتن نمایندگی رسمی و انحصاری این برند در خاورمیانه با بیش از ۲۰ سال توانسته است بیش از ۱۰ هزار از این تجهیزات را در انبار مرکزی خود موجود داشته باشد و با تحویل بصورت فوری در اختیار صنعتگران محترم قرار دهد.