خدمات فنی و مهندسی

شرکت دقیق فرایند کنترل علاوه بر تامین کالاهای حیاتی در خصوص تجهیزات ابزار دقیق و تولیدات آن امکان آموزش، نصب و راه اندازی در محل و همچنین پشتیباتی فنی را بطور کامل فراهم آورده است. همچنین کالاهای ارائه شده به مشتریان شامل ۱ سال گارانتی شرکت و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. از این رو ارائه کالا ها با سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن امری مهم و الویت اصلی این شرکت می باشد.

آموزش و خدمات پس از فروش

شرکت دقیق فرایند کنترل با سابقه ۳۰ ساله در صنعت کشور و با بهره گیری از کارشناسان فنی خبره و تیمی جوان مفتخر است در زمینه ابزار دقیق خدمات، آموزش، بروز رسانی و مشاوره دقیق خدمت مشتریان اعلام کند. این شرکت با بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و دقیق ترین راهکارها سعی در ارائه بهترین خدمات خدمت صنعتگران محترم را دارد.

تعمیرات ابزار دقیق

تعمیرات ابزار دقیق امروزه با توجه به اهمیت کاهش هزینه‌های تولید و افزایش راندمان در صنعت، شرکت دقیق فرآیند کنترل فعالیت خود را در حوزه تعمیرات ابزار دقیق مربوط به انواع دیافراگم سیل و کپیلاری گیج‌های فشار، ترانسمیتر فشار و اخلاف فشار آغاز نمود.

تعمیرات دیافراگم سیل و کپیلاری
تعمیرات دیافراگم سیل و کپیلاری امروزه در خصوص تجهیزات ابزار دقیق معمولا بیشترین آسیب را ادواتی خواهند دید که در تماس مستقیم با فرآیند می باشند. این ادوات به طور معمول شامل دیافراگم سیل کپیلاری‌ها در اندازه‌گیری فشار و ترموول در اندازه‌گیری دما بوده و این شرکت به طور تخصصی در حوزه تولید و تعمیرات این اقلام ورود نموده است.
در بر‌داشتن رنج‌های بسیار پایین و بسیار بالا، کیفیت و دقت بی نظیر، انعطاف پذیری فنی، قیمت مناسب و تحویل در کمترین زمان ممکن، افتخار همکاری صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، آب و فاضلاب، غذایی و دارویی و … را برای این شرکت به ارمغان داشته است.
توجه به این نکته ضروری است که تجهیز تولیدی بصورت کالیبره شده به همراه گواهی کالیبراسیون و آماده نصب در سایت تحویل خواهد شد.