خدمات فنی و مهندسی

شرکت دقیق فرایند کنترل علاوه بر تامین کالاهای حیاتی در خصوص تجهیزات ابزار دقیق و تولیدات آن امکان آموزش، نصب و راه اندازی در محل و همچنین پشتیباتی فنی را بطور کامل فراهم آورده است. همچنین کالاهای ارائه شده به مشتریان شامل ۱ سال گارانتی شرکت و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. از این رو ارائه کالا ها با سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن امری مهم و الویت اصلی این شرکت می باشد.

آموزش و خدمات پس از فروش

شرکت دقیق فرایند کنترل با سابقه ۳۰ ساله در صنعت کشور و با بهره گیری از کارشناسان فنی خبره و تیمی جوان مفتخر است در زمینه ابزار دقیق خدمات، آموزش، بروز رسانی و مشاوره دقیق خدمت مشتریان اعلام کند. این شرکت با بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و دقیق ترین راهکارها سعی در ارائه بهترین خدمات خدمت صنعتگران محترم را دارد.

تولید و تامین تجهیزات ابزار دقیق

شرکت دقیق فرایند کنترل با در اختیار داشتن کادر مهندسی مجرب و کارآزموده، ماشین آلات مجهز و تجهیزات مدرن در جهت اجرای پروژه های صنعتی ابزار دقیق، به بازسازی و بهینه سازی فرایند ها صنعتی و ابزار دقیق در خصوص طراحی و تولید برخی از اقلام سیستم های ابزار دقیق توانسته گامی مثبت در جهت بهره‌وری از نیروهای متخصص ایرانی برداشته و با استفاده از تجربیات شرکت های اروپایی موفق به تولید و ساخت بخشی از این ادوات بیشمار در داخل ایران گردیده است. تولیدات این شرکت با بیش از ۱۵ سال در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، فولادی و … استفاده شده و رضایت کارفرما های محترم را داشته است.

گلاس لول گیج Glass Level Guage

گلاس لول گیج ها برای نشان دادن سطح سیال درون مخزن یا بویلر استفاده می شود و اپراتور میتواند به صورت مستقیم و پیوسته سطح سیال را از پشت شیشه ملاحظه کند. گلاس لول گیج در دو مدل ریفلکس (reflex) و ترانس پرنت (transparent) است. خطای این دستگاه صفر می باشد.

دیافراگم سیل Diaphragm Seals

دیافراگم سیل به منظور محافظت از گیج، سوئیچ و ترانسمیتر فشار در مقابل سیال داغ، ویسکوز، آلوده و خورنده می باشد. دیافراگم سیل های ساخت شرکت دقیق فرایند در انواع مختلف و متریال های متنوع با کمترین خطا در هدایت فشار فرایند به دستگاه اندازه گیری با متریال های مختلف از جمله S.S. 316 و PTFE قابل ارائه می باشند.

ترموول Thermowell

ترموول به منظور محافظت از ابزار اندازه گیری دما در مقابل آسیب هایی ناشی از تماس با سیال خورنده، ویسکوز، فشرده شده، روان و یا ساینده به کار می رود و همچنین برداشتن ترمومتر را برای جابجایی و یا سرویس کردن بدون تاثیر گذاری بر فرایند یا سیستم امکان پذیر می سازد. ترموول های شرکت دقیق فرایند کنترل با انواع متریال و سایز های مختلف فلنج طبق درخواست مشتری طراحی و تولید می شود.

اورفیس پلیت Orifice Plate

یکی از مهم ترین ادوات اندازه گیری و کنترل سیال می باشد که برای گاز، بخار و مایعات پاک به کار می رود. اورفیس پلیت های ساخت شرکت دقیق فرایند کنترل در دو نوع پدلی – دسته دار و فلنجی تولید می شود.

تعمیرات ابزار دقیق

تعمیرات ابزار دقیق امروزه با توجه به اهمیت کاهش هزینه‌های تولید و افزایش راندمان در صنعت، شرکت دقیق فرآیند کنترل فعالیت خود را در حوزه تعمیرات ابزار دقیق مربوط به انواع دیافراگم سیل و کپیلاری گیج‌های فشار، ترانسمیتر فشار و اخلاف فشار آغاز نمود.

تعمیرات دیافراگم سیل و کپیلاری
تعمیرات دیافراگم سیل و کپیلاری امروزه در خصوص تجهیزات ابزار دقیق معمولا بیشترین آسیب را ادواتی خواهند دید که در تماس مستقیم با فرآیند می باشند. این ادوات به طور معمول شامل دیافراگم سیل کپیلاری‌ها در اندازه‌گیری فشار و ترموول در اندازه‌گیری دما بوده و این شرکت به طور تخصصی در حوزه تولید و تعمیرات این اقلام ورود نموده است.
در بر‌داشتن رنج‌های بسیار پایین و بسیار بالا، کیفیت و دقت بی نظیر، انعطاف پذیری فنی، قیمت مناسب و تحویل در کمترین زمان ممکن، افتخار همکاری صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، آب و فاضلاب، غذایی و دارویی و … را برای این شرکت به ارمغان داشته است.
توجه به این نکته ضروری است که تجهیز تولیدی بصورت کالیبره شده به همراه گواهی کالیبراسیون و آماده نصب در سایت تحویل خواهد شد.