نمایندگی Veelok

کمپانی VERTEX  تایوان، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات ابزار دقیق شامل انواع تیوب فیتینگ، اتصالات ابزار دقیق، شیرهای سوزنی، شیرهای توپی، شیرهای اطمینان، شیرهای یکطرفه ( چک والو )، منیفولدها و . . .  با فشار ۶۰۰۰ psi و ۱۰۰۰۰ psi  در دنیا بوده و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا تولید کرده و بیش از ۱۰ سال نیز در صنایع مختلف کشور اعم از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و نظامی بکار رفته و از سابقه ی درخشانی برخوردار می باشد.

محصولات ویلاک VEELOK از نظر کیفیت با برندهای معتبر دنیا از جمله Parker  و swagelok برابری داشته و از نظر قیمت و در دسترس بودن نیز در ایران مقام اول را دارد.

 

 در حال حاضر شرکت دقیق فرآیند کنترل نماینده انحصاری Veelok در خاورمیانه می باشد و برند Veelok با تلاش مهند‏سان مجرب شرکت دقیق فرایند کنترل در وندور لیست صنایع مختلف ثبت گردیده است و کیفیت آن برای صنایع مختلف نفت و گازپتروشیمی ثابت گردیده است.

 محصولات ویلاک شامل کلیه اتصالات ابزار دقیق از جنس S.S. 316 Acc. NACE MR0175 ، شیرهای سوزنی، چک والو، شیر اطمینان، از سایز ۱/16″تا 1″  می باشد. همچنین انواع منیفولد والو ۲ راهه تا ۵ راهه نیز موجود می باشد.

فشار کاری اتصالات و شیرهای سوزنی و چک والو های ویلاک تا ۱۰٫۰۰۰ psi  می باشد.

کاتالوگ VEELOK Pipe Fitting

کاتالوگ VEE-LOK Tube Fittings

کاتالوگ VEELOK Instrument Valve